آموزش چم‌وخم‌های اخذ مجوزهای لازم برای تولید محصولات نانویی

واحد ارزیابی محصولات فناوری نانو ایران، وبینار «چم‌وخم‌های اخذ مجوزهای لازم برای تولید محصولات نانویی» را برگزار می‌کند. در این دوره فرآیند و مراحل اخذ گواهینامه نانومقیاس، نحوه ثبت‌نام و شاخص‌های ارزیابی محصولات فناوری نانو به تفصیل شرح داده می‌شود.
  • 1400/08/05
  • 2787

این وبینار روز دوشنبه ۱۰ آبان از ساعت ۱۱ الی ۱۳ توسط سید محمدحسین غضنفری؛ کارشناس واحد نانومقیاس ستاد فناوری نانو ارائه خواهد شد.

تمامی فعالان حوزه تولید محصولات نانو شامل صنعتگران، محققان، دانشجویان و اساتید دانشگاه که یک محصول را حداقل در مقیاس آزمایشگاهی تولید کرده و قصد دریافت تائیدیه از ستاد نانو دارند می‌توانند در این دورهٔ رایگان شرکت کنند.

محورهای برگزاری این وبینار عبارت‌اند از:
تاریخچه شکل‌گیری گواهی نانومقیاس؛
تعاریف و شاخص‌های ارزیابی محصولات؛
فرایند اخذ گواهینامه نانومقیاس؛
مزایای دریافت گواهینامه نانومقیاس.

واحد ارزیابی محصولات فناوری نانو ایران با هدف ایجاد شفافیت بازار، افزایش اعتماد مصرف‌کنندگان و ارتقای کیفی محصولات فناوری نانو در سال ۱۳۸۶ با حمایت‌های ستاد توسعه فناوری نانو تأسیس و در موسسه خدمات توسعه فناوری تا بازار ایرانیان مستقر شد. مأموریت اصلی این واحد، ارزیابی خواص و اثبات مقیاس نانویی محصولات و اعطای تائیدیه آزمایشی/نانومقیاس است. بررسی بیش از ۴۰۰۰ پرونده و اعطای گواهینامه نانومقیاس به بیش از ۵۰۰ محصول در این سال‌ها از دستاوردهای این واحد است.

برای ثبت‌نام در وبینار «چم‌وخم‌های اخذ مجوزهای لازم برای تولید محصولات نانویی» به اینجا مراجعه کنید.