راه‌اندازی سامانه پذیرش و ارزیابی محصولات فناوری نانو ایران

در جهت تسهیل امر پذیرش و بررسی محصولات فناوری نانو، سامانه پذیرش و ارزیابی محصولات از آذر ماه 1395 و به همت واحد ارزیابی محصولات ستاد نانو راه‌اندازی و آماده بهره‌برداری گردید. متقاضیان و تولیدکنندگان محصولات حوزه فناوری نانو می‌توانند با ثبت نام در این سامانه و دریافت نام کاربری و کلمه عبور علاوه بر ثبت محصولات خود و پذیرش آنلاین، از خدماتی همچون مشاهده گام‌‎به‌گام وضعیت محصول در حین فرآیند ارزیابی، دسترسی سریع و آسان به اطلاعات مبادله شده و تعامل هرچه بیشتر و سریع‌تر با کارشناسان واحد بهره‌مند گردند.
  • 1395/09/22
  • 2827
متولی بازرسی و گواهی‌دهی محصولات حوزه فناوری نانو در ایران واحد ارزیابی محصولات ستاد نانو می‌باشد. واحد ارزیابی محصولات فناوری نانو ایران با هدف ایجاد شفافیت بازار، افزایش اعتماد مصرف‌کنندگان و ارتقای کیفی محصولات فناوری نانو در سال ۱۳۸۶ با حمایت‌های ستاد ویژه توسعه فناوری نانو تأسیس و در موسسه خدمات توسعه فناوری تا بازار ایرانیان مستقر گردید. مأموریت اصلی این واحد؛ ارزیابی خواص و ثبات مقیاس نانویی محصولات و اعطای گواهینامه نانومقیاس می‌باشد. بررسی بیش از ۱۳۰۰ پرونده و اعطای گواهینامه به بیش از ۳۵۰ محصول در این سال‌ها از دستاوردهای این واحد است.
در همین راستا و در جهت تسهیل امر پذیرش و بررسی محصولات، سامانه پذیرش و ارزیابی محصولات فناوری نانو ایران از آذر ماه ۱۳۹۵ و به همت واحد ارزیابی محصولات راه‌اندازی و آماده بهره‌برداری گردید. متقاضیان و تولیدکنندگان محصولات حوزه فناوری نانو می‌توانند با ثبت نام در این سامانه و دریافت نام کاربری و کلمه عبور علاوه بر ثبت محصولات خود و پذیرش آنلاین، از خدماتی همچون مشاهده گام‌‎به‌گام وضعیت محصول در حین فرآیند ارزیابی، دسترسی سریع و آسان به اطلاعات مبادله شده و تعامل هرچه بیشتر و سریع‌تر با کارشناسان واحد بهره‌مند گردند.
متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعه مستقیم به آدرس www.login.nanoproduct.ir و یا مراجعه به صفحه پذیرش محصولات در سایت www.nanoproduct.ir در خصوص استفاده هرچه بیشتر از این سامانه اطلاعات بیشتری کسب نمایند.