آخرین اخبار

آرشیو اخبار

مشاهده خبر

راه‌اندازی سامانه پذیرش و ارزیابی محصولات فناوری نانو ایران

تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ تعداد بازدید : ۱۶۶۱
تعداد رای : ۳
در جهت تسهیل امر پذیرش و بررسی محصولات فناوری نانو، سامانه پذیرش و ارزیابی محصولات از آذر ماه 1395 و به همت واحد ارزیابی محصولات ستاد نانو راه‌اندازی و آماده بهره‌برداری گردید. متقاضیان و تولیدکنندگان محصولات حوزه فناوری نانو می‌توانند با ثبت نام در این سامانه و دریافت نام کاربری و کلمه عبور علاوه بر ثبت محصولات خود و پذیرش آنلاین، از خدماتی همچون مشاهده گام‌‎به‌گام وضعیت محصول در حین فرآیند ارزیابی، دسترسی سریع و آسان به اطلاعات مبادله شده و تعامل هرچه بیشتر و سریع‌تر با کارشناسان واحد بهره‌مند گردند.
متولی بازرسی و گواهی‌دهی محصولات حوزه فناوری نانو در ایران واحد ارزیابی محصولات ستاد نانو می‌باشد. واحد ارزیابی محصولات فناوری نانو ایران با هدف ایجاد شفافیت بازار، افزایش اعتماد مصرف‌کنندگان و ارتقای کیفی محصولات فناوری نانو در سال ۱۳۸۶ با حمایت‌های ستاد ویژه توسعه فناوری نانو تأسیس و در موسسه خدمات توسعه فناوری تا بازار ایرانیان مستقر گردید. مأموریت اصلی این واحد؛ ارزیابی خواص و ثبات مقیاس نانویی محصولات و اعطای گواهینامه نانومقیاس می‌باشد. بررسی بیش از ۱۳۰۰ پرونده و اعطای گواهینامه به بیش از ۳۵۰ محصول در این سال‌ها از دستاوردهای این واحد است.
در همین راستا و در جهت تسهیل امر پذیرش و بررسی محصولات، سامانه پذیرش و ارزیابی محصولات فناوری نانو ایران از آذر ماه ۱۳۹۵ و به همت واحد ارزیابی محصولات راه‌اندازی و آماده بهره‌برداری گردید. متقاضیان و تولیدکنندگان محصولات حوزه فناوری نانو می‌توانند با ثبت نام در این سامانه و دریافت نام کاربری و کلمه عبور علاوه بر ثبت محصولات خود و پذیرش آنلاین، از خدماتی همچون مشاهده گام‌‎به‌گام وضعیت محصول در حین فرآیند ارزیابی، دسترسی سریع و آسان به اطلاعات مبادله شده و تعامل هرچه بیشتر و سریع‌تر با کارشناسان واحد بهره‌مند گردند.
متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعه مستقیم به آدرس www.login.nanoproduct.ir و یا مراجعه به صفحه پذیرش محصولات در سایت www.nanoproduct.ir در خصوص استفاده هرچه بیشتر از این سامانه اطلاعات بیشتری کسب نمایند.

نظرات

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کد امنیتی (حروف بزرگ)